Menadżer Domeny Biznesowej Produkcja otrzymał tytuł CPIM

CPIM Certificate

Zbigniew Lisowski z firmy UNIT4 TETA S.A. został uhonorowany tytułem Certified in Production and Inventory Management (CPIM). CPIM to program certyfikacji z zarządzania produkcją i zapasami prowadzony przez APICS The Association for Operations Management, międzynarodowe stowarzyszenie non-profit reprezentujące profesjonalistów z przemysłu produkcyjnego i usługowego.

Zbigniew Lisowski jest aktualnie Menadżerem Domeny Biznesowej w firmie UNIT4 TETA, producencie systemów informatycznych klasy ERP. Zbigniew Lisowski jest odpowiedzialny za rozwój pakietu TETA Constellation w zakresie obejmującym moduły Produkcja.NET, Serwis.NET, Utrzymanie ruchu.NET, Kontrola Jakości.NET i Zarządzanie Projektami.NET

Aby zakwalifikować się do uzyskania tytułu CPIM kandydat musi opanować obszerny materiał i zdać serię pięciu rygorystycznych egzaminów. Wprowadzony w roku 1973 program CPIM został zaprojektowany w celu rozwoju specjalistycznej wiedzy w najnowszych technikach i trendach z zakresu zarządzania produkcją i zapasami. Profesjonaliści CPIM mogą się specjalizować w różnych obszarach związanych ze środowiskiem produkcyjnym i magazynowym obejmujących zarządzanie zapasami, Just-in-Time, planowanie główne, planowanie potrzeb materiałowych, planowanie zapotrzebowania na zasoby, sterowanie produkcją oraz systemy i technologie produkcyjne.

„Jestem dumy uzyskanego tytułu CPIM. Potwierdza on moje kompetencje na najwyższym światowym poziomie. Firmy i ich pracownicy mogą wiele skorzystać z zasobów naukowych APICS wykorzystując je do usprawnienia swojego biznesu” wyjaśnia Zbigniew Lisowski.

APICS z centralą w Chicago pomaga przedsiębiorstwom poprawić swój biznes poprzez edukację i szkolenia zorientowane na specyficzne potrzeby przemysłu produkcyjnego i usługowego. Zasoby APICS, programy certyfikujące i narzędzia treningowe umożliwiają pracownikom naukę i pozytywny wkład do wyników finansowych przedsiębiorstwa. Stowarzyszenie obejmuje 33 tys. członków w 15 tys. firm na całym świecie.

(http://erp.info.pl/1/cpim-pol/)
© 2022, Centrum informacji o ERP, http://erp.info.pl, Zbyszek Lisowski, tel. +48 601 205 182, e-mail: peritus@erp.info.pl